Grupa CARGO

Zrealizuj event na terenie Grupy CARGO

Chcesz zorganizować imprezę dla swoich pracowników, która połączy przyjemne z pożytecznym? A może szukasz miejsca, gdzie klienci w nietypowy sposób poznają ofertę Twojej firmy? Wybierz niepowtarzalny event na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy CARGO.
Dzięki współpracy z nami Twoi pracownicy i klienci zdobędą praktyczne umiejętności z bezpiecznej jazdy na płycie poślizgowej, wezmą udział w symulacji dachowania, wyścigu formuły 1, czy też przejazdu kolejką górską!

Infrastruktura Grupy CARGO jest idealnym miejscem pod organizację m.in.: konferencji, szkoleń, spotkań pracowniczych i integracyjnych, pokazów i prezentacji dla klientów, prób sprawnościowych.

Nasz teren daje niepowtarzalną na Śląsku okazję połączenia praktycznej jazdy po płycie poślizgowej z atrakcjami nie tylko motoryzacyjnymi! Duża powierzchnia Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy pozwala na dowolne zagospodarowanie terenu. Istnieje możliwość rozstawienia namiotów, leżaków z strefą chillout, grilla ze stolikami, czy też dmuchanych atrakcji dla najmłodszych. Na miejscu zapewniamy catering – od drobnego poczęstunku po eleganckie namioty z bogatym menu. Dodatkowo uczestnicy spotkań i konferencji mogą korzystać z bistro zlokalizowanego w budynku naszej Stacji Kontroli Pojazdów, które posiada bogatą ofertę śniadaniową oraz lunchową.

Każda impreza, niezależnie od jej charakteru, opiera się na indywidualnych ustaleniach. Dzięki temu nie tylko każdy event jest inny, ale i dopasowany do konkretnych potrzeb! Możemy szlifować wybrane umiejętności, możemy skupić się na aspekcie integracyjnym, możemy również szukać złotego środka.

Grupa CARGO mieści się w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym przy ulicy Darwina 17 w Jaworznie. Lokalizacja ta zapewnia bezproblemowy dojazd zarówno z całej aglomeracji śląskiej, jak i Krakowa (w pobliżu DK 79, S1, A4).

Do Państwa dyspozycji oddajemy:
•Teren Ośrodka Doskonalenia Jazdy,
•Nowoczesną salę audytoryjną,
•Sale szkoleniowe i salę widokową,
•Obszerny parking,
•Zaplecze gastronomiczne,
•Halę sportową.

Dlaczego my?

Infrastruktura

W pełni zautomatyzowana oraz nowoczesna infrastruktura naszego obiektu będzie wizytówką dla Twojego wydarzenia!

Klient

Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do Klienta – odchodzimy od utartych schematów i zawsze wysłuchamy potrzeby Klienta.

Atrakcje

Dzięki naszym najnowocześniejszym i dostępnym od ręki atrakcją nie musisz się martwić o dodatkowe koszty!

Koszty

Do każdego Klienta podchodzimy z wyceną indywidualnie – staramy się dopasować do potrzeb Klienta.

Foto&Video

Gwarantujemy udokumentowanie każdego wydarzenia w najwyższej jakości świadczonych przez nas usług foto-video.

Flota

Dysponujemy własną flotą samochodów osobowych, ciężarowych oraz autokarów.

Zapraszamy do kontaktu

506 285 041

krzysztofbednarz@cargo.edu.pl

ul.Darwina 17,
Jaworzno 43-603