Chcesz zorganizować imprezę dla swoich pracowników, która połączy przyjemne z pożytecznym? A może szukasz miejsca, gdzie klienci w nietypowy sposób poznają ofertę Twojej firmy? Wybierz niepowtarzalny event na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Grupy CARGO. Dzięki współpracy z nami Twoi pracownicy i klienci zdobędą praktyczne umiejętności z bezpiecznej jazdy na płycie poślizgowej, wezmą udział w symulacji dachowania, wyścigu formuły 1, czy też przejazdu kolejką górską!

Infrastruktura Grupy CARGO jest idealnym miejscem pod organizację m.in.: konferencji, szkoleń, spotkań pracowniczych i integracyjnych, pokazów i prezentacji dla klientów, prób sprawnościowych.

Nasz teren daje niepowtarzalną na Śląsku okazję połączenia praktycznej jazdy po płycie poślizgowej z atrakcjami nie tylko motoryzacyjnymi! Duża powierzchnia Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy pozwala na dowolne zagospodarowanie terenu. Istnieje możliwość rozstawienia namiotów, leżaków z strefą chillout, grilla ze stolikami, czy też dmuchanych atrakcji dla najmłodszych. Na miejscu zapewniamy catering – od drobnego poczęstunku po eleganckie namioty z bogatym menu. Dodatkowo uczestnicy spotkań i konferencji mogą korzystać z bistro zlokalizowanego w budynku naszej Stacji Kontroli Pojazdów, które posiada bogatą ofertę śniadaniową oraz lunchową.